Dellinger Mokuzai Vortex SKD11 zsebkés, stabilizált nyárfa
Kód: K-H246


Termék részletes leírása
Mokuzai Vortex zsebkés stabilizált nyárfa markolattal
A Dellinger Mokuzai Vortex kés pengéje kiváló minőségű szendvic acélból készült. Az SKD11 rozsdamentes acél vágómagja 2 réteg tartós rozsdamentes acél közé van beillesztve a hagyományos San Mai technikával. Ez a megoldás kiváló vágási tulajdonságokat és egyben nagy törésállóságot biztosít. A markolat stabilizált nyárfából készült, amely egyedi rajzolatával tűnik ki, és masszív rozsdamentes bolster egészíti ki a tökéletes egyensúly érdekében. A fogantyú végén található egy lyuk a paracord számára. A kés prémium bőrből készült tokkal érkezik. Kompakt méretének köszönhetően ideális EDC kés a mindennapi használatra és az szabadtéri tevékenységekre.
Kompromisszumok nélküli minőség
Kés paraméterei:
| Teljes hossz: | 205 mm |
| Penge hossza: | 90 mm |
| Markolat hossza: | 115 mm |
| Súly: | 190 g |
#ShowMore#
|
Tanácsra van szüksége? Szívesen segítünk a választásban, vagy válaszolunk kérdéseire a termékekkel kapcsolatban! Hívja ügyfélszolgálatunkat a +420 702 049 048 számon, amely Hétfőtől - Péntekig, 7:30 - 16:00 között áll rendelkezésére! |
![]() |
Kések ápolási irányelvei
|
Élezés és karbantartás
SKD11 acélhoz a gyémánt és vizes köszörűkövek használatát javasoljuk. Ha nem biztos a képességeiben, kínálunk professzionális élezést szervizünkben. Rendszeresen tartunk késcsiszolási tanfolyamokat is a nagyközönség számára. A megfelelő élezés kulcsfontosságú a szendvicspenge esztétikájának megőrzéséhez.

A rozsdafoltokról:
A nemes acél is képezhet apró, rozsdára emlékeztető foltokat, ha agresszív anyagokkal érintkezik. Ezek eltávolítására ideális a szódabikarbóna és víz péppé keverve, amelyet egy parafadugóra visznek fel. Tisztítás után javasoljuk a penge finom olajfilmréteggel történő kezelését.
|
Figyelem Minden kés eredeti, természetes anyagokból készült. A stabilizált nyárfa textúrája és a San Mai acél erezete darabonként eltérő, ami kiemeli az Ön szerszámának autentikusságát. A kapott darab megfelel a legmagasabb minőségi követelményeknek, bár kissé eltérhet a termékfotótól. |
Dellinger garancia
A Dellinger termékeket 100%-os elégedettségi garanciával szállítjuk. Garantáljuk Önnek a becsületes terméket, amely megbízhatóan szolgálja Önt. Minden rejtett hibára élethosszig tartó garanciát vállalunk. Ügyfélszolgálatunk készséggel áll rendelkezésére a választással vagy a kések karbantartásával kapcsolatos kérdésekben.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zsebzáró és EDC kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.19 kg |
| EAN vonalkód: | 8595705406445 |
| acél - penge anyaga: | rozsdamentes damaszkusz acél |
| fogantyú anyaga: | nyárfa gyökér faragvány |
| pengehossz (mm): | 90 mm |
| teljes hossz (mm): | 205 mm |
| ? csipesz: | Nem |
| penge keménysége (HRC): | 60 HRC, 61 HRC |
| késtok, tok: | bőr |
| ? késbiztonság: | bélészár |
| termelés: | Kína |
| ? zárási mechanika: | golyóscsapágy |
| ? lyuk a paracordnak: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Dellinger - Synonymum Pro Kvalitu
Vítejte ve světě značky Dellinger, kde každý nůž je vyroben s nekompromisním důrazem na kvalitu a design. Naše produkty Dellinger jsou ideální volbou pro profesionály i nadšence, kteří hledají spolehlivost a styl.
Kuchyňské Nože Dellinger
Prozkoumejte naši širokou nabídku kuchyňských nožů Dellinger, které jsou známé svou ostrostí a dlouhou životností. Od šéfkuchařských nožů po specializované nástroje pro přesné krájení, Dellinger nabízí nože, které uspokojí každého kuchaře.
Outdoorové Nože Dellinger
Pro dobrodruhy a milovníky přírody máme v nabídce outdoorové nože Dellinger, které jsou navrženy pro maximální výkon v jakémkoliv prostředí. Odolné, spolehlivé a připravené na akci, tyto nože jsou nepostradatelným společníkem na každé vaší cestě.


Soha ne mossa kést mosogatógépben.