Dellinger Wilderer VG-10 Antlers vadász zsebkés fűrésszel
Kód: K-H287


Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Dellinger Wilderer VG-10 Agancs zsebkés fűrésszel
A(z) Dellinger Wilderer egy csúcsminőségű vadászati eszköz az EDC kategóriából, amely ötvözi a hagyományos anyagokat a modern technológiával. Két funkcionális résszel rendelkezik: egy rendkívül éles pengével a precíz vágásért és egy speciális vadászfűrésszel, két fogazatsorral, amelyet a levágott vad zúzájának könnyű kinyitására terveztek.
A fő penge VG-10 vágómaggal rendelkezik, amelyet 66 réteg rozsdamentes damaszkuszi acél véd. 61 HRC magas keménységet ér el, kiválóan ellenáll a korróziónak és hosszú éltartó élességgel bír. A sima működés érdekében a penge golyóscsapágyakon fut, és a Liner Lock biztosítással van ellátva. A DC53 szerszámacélból készült kiegészítő fűrész nyitott helyzetben szilárdan tart, és könnyen hozzáférhető.
Kompromisszumok nélküli minőség
A Dellinger Wilderer VG-10 Agancs eszköz paraméterei:
| Teljes hossz: | 210 mm |
| Pengehossz: | 90 mm |
| Pengevastagság: | 2,5 mm |
| Súly: | 185 g |
A valódi agancsból készült markolatot egy masszív, damaszkuszi acél (obsidian minta) kovácsolás díszíti, dizájnos titán gyűrűvel. Ez a kombináció minden darabot egyedi műalkotássá tesz. Az eszközhöz egy luxus tok tartozik, amely minőségi marhabőr és kígyóbőr kombinációjából készült.
#ShowMore#
|
Tanácsra van szüksége? Szívesen segítünk vadászfelszerelés kiválasztásában! Hívja a +420 702 049 048 számot (Hétfőtől - Péntekig, 7:30 - 16:00)! |
![]() |
Kezelési útmutató a szerszámhoz
|
Élezés és karbantartás
A kiváló VG-10 maghoz gyémánt vagy vizes csiszolóköveket ajánlunk. Egyedi élezési szervizt és rendszeres élezési tanfolyamokat is kínálunk. A szakszerűtlen kezelés maradandóan károsíthatja az egyedi damaszkuszi mintázatot vagy az agancs szerkezetét.
Dellinger garancia
Erre az exkluzív termékre 100%-os elégedettségi garanciát vállalunk. Minden darabot gondosan ellenőrzünk, és élettartam garancia vonatkozik rá a rejtett anyaghibákra. Ideális ajándék jelentős életjubileumra vagy családi kincsnek.|
Figyelem Mivel a markolat valódi agancsból készült, a penge pedig rétegelt acélból, minden egyes szerszám egyedi. Az agancs színvilága és szerkezete eltérhet a fényképen láthatótól. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zsebzáró és EDC kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.185 kg |
| EAN vonalkód: | 8595705407657 |
| acél - penge anyaga: | rozsdamentes damaszkusz acél |
| fogantyú anyaga: | paroží |
| pengehossz (mm): | 90 mm |
| teljes hossz (mm): | 210 mm |
| penge keménysége (HRC): | 61 HRC |
| késtok, tok: | bőr |
| ? késbiztonság: | bélészár |
| termelés: | Kína |
| ? zárási mechanika: | golyóscsapágy |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Dellinger - Synonymum Pro Kvalitu
Vítejte ve světě značky Dellinger, kde každý nůž je vyroben s nekompromisním důrazem na kvalitu a design. Naše produkty Dellinger jsou ideální volbou pro profesionály i nadšence, kteří hledají spolehlivost a styl.
Kuchyňské Nože Dellinger
Prozkoumejte naši širokou nabídku kuchyňských nožů Dellinger, které jsou známé svou ostrostí a dlouhou životností. Od šéfkuchařských nožů po specializované nástroje pro přesné krájení, Dellinger nabízí nože, které uspokojí každého kuchaře.
Outdoorové Nože Dellinger
Pro dobrodruhy a milovníky přírody máme v nabídce outdoorové nože Dellinger, které jsou navrženy pro maximální výkon v jakémkoliv prostředí. Odolné, spolehlivé a připravené na akci, tyto nože jsou nepostradatelným společníkem na každé vaší cestě.


A szerszámot soha ne mossa mosogatógépben.