Exkluzív Tsunami White katana replika – T-10 acél, valódi Choji hamon, Long O-Kissaki
Kód: ST-123


Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Tsunami White katana replika – T-10 acél, Long O-Kissaki
Ez az exkluzív katana replika kiváló minőségű T-10 szerszámacélból készült. A Maru konfigurációjú penge hagyományos agyaggal történő bevonási módszerrel, differenciálisan edzett, így egyedi, valódi Choji hamon jött létre. A horony nélküli (bo-hi) penge hazuya kővel lett kézzel polírozva a tükörfényesség és a kivételes élesség elérése érdekében. Ez a replika konstrukciójának köszönhetően ideálisan kiegyensúlyozott a tameshigiri gyakorlásának sima és tiszta vágásaihoz.
A shinogi-zukuri típusú konstrukció rendkívül hosszú, 8 cm-es hosszú O-Kissaki heggyel zárul. A valódi, gyémánt alakú Yokote növeli a hegy stabilitását és segít elnyelni az ütéseket. Ez egy Full Tang kivitel, ahol a penge végigfut a markolaton, és két bambuszcsappal (mekugi) van rögzítve.
| Teljes hossz (hüvely nélkül) | 100 cm |
| Súly (hüvely nélkül) | 1010 g |
| Penge hossza (Nagasa) | 69,5 cm (Habaki-tól) |
| Penge anyaga | T-10 acél, Maru konfiguráció (58 HRC) |
| Penge vastagsága (Habaki / Kissaki) | 0,75 cm / 0,6 cm |
| Penge magassága (Habaki / Kissaki) | 3,1 cm / 2,1 cm |
| Hegy (Kissaki) | 8,0 cm (Long O-Kissaki) |
| Markolat (Tsuka) | 27,0 cm, valódi rájabőr, világos bőrborítás |
| Alkatrészek (Koshirae) | Sárgaréz tsuba, sárgaréz Habaki (2,8 cm), Higo/Tenso szerelvények |
| Tok (Saya) | Keményfa, fekete fényes lakk, selyem Sage-O zsinór |
Egyedi replika gyártás
Igényel katanareplikát az Ön egyedi igényei szerint? Egyedi gyártást kínálunk, 60-90 napos szállítási idővel a foglaló kifizetésétől számítva.
|
|
Dellinger garancia
A Dellinger 100% elégedettséget és élettartam garanciát vállal minden rejtett anyaghibára. Minden darab szigorú minőségellenőrzésen megy keresztül.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Eladott gyűjtői katanák és kardok |
|---|---|
| Jótállás: | Életfogytig tartó |
| Súly: | 1.3 kg |
| EAN vonalkód: | 8595705407794 |
| acél - penge anyaga: | T-10 magas széntartalmú acél |
| a penge hossza (nagasa) a habaki végétől számítva: | 2,30 egység - 69,5 cm |
| hamon (részleges keményedés): | Igen |
| Bo-Hi ereszcsatorna: | ne |
| vágási tesztekhez alkalmas: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.

Ez a replika alkalmas hagyományos vágási technikák gyakorlására speciális szőnyegeken (tatami).