Gyűjtői Wakizashi Tsunami Silver, T-10 acél, Hamon Choji, 30,7 cm
Kód: ST-130


Termék részletes leírása
Wakizashi Tsunami Silver, T-10 acél, valódi Choji hamon
1,013 Shaku nagasa
A kézzel kovácsolt Wakizashi Tsunami Silver a kardkészítő művészet csúcsát képviseli. A magas széntartalmú T-10 szerszámacélból készült penge részlegesen edzett és kézzel polírozott hazuya kővel, ami kiemeli a tükörfényt és a Choji edzési vonal autentikusságát. A horony (bo-hi) hiánya miatt a penge nagyobb tömeggel és ellenállással rendelkezik, ami a Full Tang konstrukcióval kombinálva kivételes szerkezeti erőt biztosít a kardnak.
Ez a funkcionális rövid kard gyűjtők és gyakorlati felhasználók számára egyaránt készült. A penge lenyűgöző 58 HRC keménysége lehetővé teszi a tatami vagy bambusz szecskevizsgálatának problémamentes elvégzését. Az esztétikát a matt pettyes hüvely (saya) és a precízen kidolgozott Koshirae egészíti ki, amelyek ezt a wakizashit nagy értékű befektetési darabbá teszik.

|
Szakmai tanácsadásra van szüksége? Szívesen segítünk a japán kard kiválasztásában vagy karbantartásában. Hívjon minket a 702 049 048 számon (H-P, 7:30 - 16:00)! |
![]() |
|
Egyedi kardgyártás
Katanákat, wakizashi és tanto késeket gyártunk egyedi igények szerint. A 30% előleg befizetését követő teljesítési idő általában 60-90 naptári nap.
![]() |
|
Dellinger garancia
A Dellinger termékekre 100% minőségi garancia vonatkozik. Minden kardra élethosszig tartó garancia vonatkozik az esetleges rejtett anyaghibákra. Minden darabot szakembereink alaposan ellenőriznek a kiszállítás előtt.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Eladott gyűjtői katanák és kardok |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.51 kg |
| EAN vonalkód: | 8595705408081 |
| acél - penge anyaga: | T-10 magas széntartalmú acél |
| hamon (részleges keményedés): | Igen |
| Bo-Hi ereszcsatorna: | ne |
| teljes hossz (mm): | 458 mm |
| síla čepele u habaki (mm): | 7,5 mm |
| penge keménysége (HRC): | 58 HRC |
| termelés: | Kína |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.



Kizárólag hagyományos tatami vágási technikákhoz való.