Nagy összecsukható EDC kés CIVIVI RS71 Nitro-V, Black G10
Kód: CIVIVI-C23025-1


Termék részletes leírása
Erőteljes EDC kés CIVIVI RS71 acél pengével és G10 markolattal
A stílusos és nagyméretű CIVIVI RS71 G10 kés a felhasználók igényeire ad választ, akik teljes értékű összecsukható kést keresnek mindennapi viseletre, mind terepmunkára. A kés szíve egy rozsdamentes Nitro-V acélból készült penge, amelyet nitrogénnel és vanádiummal dúsítottak a kiváló keménység, szívósság és korrózióállóság elérése érdekében. A penge hosszú ideig megőrzi élességét és nagyon könnyen karbantartható. A kerámia golyóscsapágynak köszönhetően a nyitás villámgyors és teljesen zökkenőmentes. A munkavégzés biztonságát a jól bevált Liner Lock biztosítja. A masszív és kiválóan formázott G10 anyagú markolat nagyfokú ellenállást kínál az ütésekkel és a nedvességgel szemben. A kés zsebklipszel van ellátva, és nylon védőtokkal szállítjuk.
Minőség kompromisszumok nélkül, robusztus csomagolásban
Kés paraméterei
| Teljes hossz: | 236,6 mm |
| Penge hossza: | 101,6 mm |
| Pengevastagság: | 3,0 mm |
| Súly: | 130 g |
#ShowMore#
|
Segítségre van szüksége a választásban? Készek vagyunk segíteni a megfelelő kés kiválasztásában! Hívjon minket ügyfélszolgálati vonalunkon: +420 702 049 048 (Hétfő - Péntek, 7:30 - 16:00)! |
![]() |
Szabályok a kés használatához
|
Nitro-V acél csiszolása és karbantartása
A modern, rozsdamentes Nitro-V acél kiválóan reagál a gyémánt és vízkövek csiszolására. Ha mindig tökéletes állapotban szeretné tudni a kést, és nem biztos a technikában, professzionális élezést kínálunk, vagy csatlakozhat csiszolási tanfolyamainkhoz. A golyóscsapágyazott mechanizmus rendszeres karbantartása egy csepp olajjal biztosítja a kés hosszú élettartamát.

Tisztítási tipp:
Bár a Nitro-V acél rendkívül korrózióálló, az agresszív anyagok (pl. gyümölcsökből) nyomot hagyhatnak a felületen. Ha ez megtörténik, használjon szódabikarbóna pasztát és egy parafadugót a felület finom tisztításához.Dellinger garancia
A CIVIVI késekhez 100%-os eredetiségi garanciát adunk. Minden darabot gondosan ellenőrzünk, hogy csúcsminőségű terméket biztosítsunk Önnek. Az anyag rejtett hibáira élettartam garanciát vállalunk.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zsebzáró és EDC kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.204 kg |
| EAN vonalkód: | 6898263362362 |
| acél - penge anyaga: | Nitro-V |
| fogantyú anyaga: | G10 |
| pengevastagság (mm): | 3 mm |
| ? csipesz: | Igen, jobb oldali |
| penge keménysége (HRC): | 59 HRC, 60 HRC, 61 HRC |
| késtok, tok: | nejlon tolltartó |
| ? késbiztonság: | bélészár |
| termelés: | Kína |
| ? zárási mechanika: | golyóscsapágy |
| ? lyuk a paracordnak: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.


Soha ne mossa a kést mosogatógépben.