Összecsukható EDC kés CIVIVI RS71 Nitro-V Black Stonewashed, G10
Kód: CIVIVI-C23025-2


Termék részletes leírása
Tartós EDC kés RS71 G10 fekete, Nitro-V fekete kőmosott acél pengével, G10 markolattal
A megbízható kés CIVIVI RS71 G10 Black tökéletesen megfelel az EDC késekkelszemben támasztott összes követelménynek. A pengéhez használt Nitro-Vrozsdamentes acél arról ismert, hogy megőrzi élét, keménységét és korrózióállóságát. Ez azt jelenti, hogy a Nitro-V rozsdamentes acél penge strapabíró és könnyen karbantartható. Ennek a késnek a pengéje fekete kőmosottfelületkezelésű. A kerámia golyóscsapágynak köszönhetően a kés könnyebben nyitható, a bélészár pedig biztosítja a kés biztonságos használatát spontán bezáródás nélkül. A jól formázott fogantyú G10anyagból készült. A markolatán egy jobb oldali zsebcsipesz található. A kés nejlontokkalérkezik.
Kompromisszumok nélküli minőség
Kés paraméterei
| Teljes hossz: | 236,6 mm |
| Penge hossza: | 101,6 mm |
| Pengevastagság: | 3,0 mm |
| Súly: | 130 g |
#ShowMore#
|
Tanácsra van szüksége? Szívesen segítünk a választásban, vagy válaszolunk kérdéseire a termékekkel kapcsolatban! Hívja ügyfélszolgálatunkat: +420 702 049 048 (H-P, 7:30 - 16:00)! |
![]() |
Szabályok a kés használatához
|
Vadász kések élezése
A kés éléhez gyémánt és vizes élezőkövek használatát javasoljuk. Ha nem biztos 100%-ban képességeiben és ügyességében, forduljon hozzánk. Késeinket egyénileg, az Ön kérésének megfelelően élezzük meg. Rendszeresen tartunk késélező tanfolyamokat is.

Vadászkés tisztítása:
Az agresszív anyagoktól a penge felületére tapadt részecskék elkezdhetnek korrodálódni és foltokat hagyhatnak a kés felületén. Az eltávolításukhoz általában szódabikarbónát használnak, amely áztatás után „pépet” és egy régi parafadugót képez.Dellinger garancia
Élettartam garanciát vállalunk minden rejtett hibára. Ha bármilyen kérdése van - csapatunk teljes mértékben rendelkezésére áll, és minden helyzetben megpróbál segíteni.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zsebzáró és EDC kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.204 kg |
| EAN vonalkód: | 6898263362430 |
| acél - penge anyaga: | Nitro-V |
| fogantyú anyaga: | G10 |
| pengevastagság (mm): | 3 mm |
| ? csipesz: | Igen, jobb oldali |
| penge keménysége (HRC): | 58 HRC, 59 HRC, 60 HRC |
| késtok, tok: | nejlon tolltartó |
| ? késbiztonság: | bélészár |
| termelés: | Kína |
| ? zárási mechanika: | golyóscsapágy |
| ? lyuk a paracordnak: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.


Soha ne mossa kést mosogatógépben.