Összecsukható EDC kés Dellinger Scorpion Maple Burlwood, San Mai SKD11
Kód: K-H215


Termék részletes leírása
Dellinger Scorpion: Műalkotás juhar gyökérből és damaszkuszi acélból
A Dellinger Scorpion juhar gyökér összecsukható kés azok számára készült, akik értékelik a technikai tökéletességet egy esztétikailag lenyűgöző csomagolásban. A penge a hagyományos San Mai technikával készült, ahol az extrém kemény, SKD11 rozsdamentes acélból készült vágómagot két réteg ellenálló rozsdamentes acél védi. Az eredmény egy olyan él, amely kiemelkedik hosszú élettartamával és törésállóságával. A kés luxus jellegét a finom mintázatú damaszkuszi bolster emeli ki.
A kés mechanikája a legmagasabb szinten van – a penge kerámia golyóscsapágyakon nyugszik, ami a flipperrel együtt akadálytalan, sima működést biztosít. A juhar gyökér (Maple Burl) nyél az egyik legszebb természetes mintázatot kínálja. A "Burl" egy fa kivirágzása, amely vad, összefonódó fa textúrát hoz létre, így minden kés megismételhetetlen eredeti. A munka során a biztonságot a jól bevált liner lock biztosítja.
Kompromisszumok nélküli minőség
Technikai paraméterek:
| Teljes hossz: | 193 mm |
| Pengehossz: | 80 mm |
| Pengevastagság: | 2,6 mm |
| Súly: | 110 g |
#ShowMore#
|
Tanácsra van szüksége? Érdekli, hogyan kell gondoskodni a jávor gyökérről, vagy hogyan működnek a kerámia csapágyak? A +420 702 049 048 számú vonalunk nyitvatartási napokon (7:30 - 16:00) áll az Ön rendelkezésére! |
![]() |
Ápolás: Scorpion Burlwood modell
|
San Mai él élezése és karbantartása
Az SKD11 acélmag precíz élezéséhez finom szemcsézettségű vízköveket ajánlunk. Ha nem meri a laminált él élezését, szívesen segítünk szervizünkben. A lelkesek számára rendszeresen késelező tanfolyamokat is tartunk.

Hogyan tisztítsa a damaszkuszi baknit:
A damaszkuszi bakni rétegelt acélból készült, és mintázata akkor érvényesül a legjobban, ha tiszta és zsírmentes. A tisztításhoz használjon puha ruhát, és szükség esetén egy csepp semleges olajat a minta kontrasztjának kiemeléséhez.
|
A természetes gyökérnyár egyedisége A gyökérnyár az egyik legdekoratívabb anyag. Természetesen vad, kusza szerkezete miatt a késed kicsit eltér a fotón láthatótól – így egy igazi, egyedi darabot kapsz, amely senki másnak nincs meg. |
Dellinger garancia
A Dellinger Scorpion 100%-os elégedettségi garanciával érkezik. Garantáljuk az SKD11 acél minőségét, valamint a természetes anyagok precíz megmunkálását. Minden rejtett hibára élethosszig tartó garanciát vállalunk.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Zsebzáró és EDC kések |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.11 kg |
| EAN vonalkód: | 8595705403628 |
| acél - penge anyaga: | VG-10 damaszkuszi acél |
| fogantyú anyaga: | nyárfa gyökér faragvány |
| pengehossz (mm): | 80 mm |
| teljes hossz (mm): | 193 mm |
| hosszúság zárt állapotban (mm): | 109 mm |
| pengevastagság (mm): | 2,6 mm |
| ? csipesz: | Nem |
| penge keménysége (HRC): | 62 HRC |
| termelés: | Kína |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Dellinger - Synonymum Pro Kvalitu
Vítejte ve světě značky Dellinger, kde každý nůž je vyroben s nekompromisním důrazem na kvalitu a design. Naše produkty Dellinger jsou ideální volbou pro profesionály i nadšence, kteří hledají spolehlivost a styl.
Kuchyňské Nože Dellinger
Prozkoumejte naši širokou nabídku kuchyňských nožů Dellinger, které jsou známé svou ostrostí a dlouhou životností. Od šéfkuchařských nožů po specializované nástroje pro přesné krájení, Dellinger nabízí nože, které uspokojí každého kuchaře.
Outdoorové Nože Dellinger
Pro dobrodruhy a milovníky přírody máme v nabídce outdoorové nože Dellinger, které jsou navrženy pro maximální výkon v jakémkoliv prostředí. Odolné, spolehlivé a připravené na akci, tyto nože jsou nepostradatelným společníkem na každé vaší cestě.


Soha ne mossa a kést mosogatógépben.