Duży nóż składany EDC CIVIVI RS71 Nitro-V, Black G10
Kod: CIVIVI-C23025-1


Opis szczegółowy produktu
Wydajny nóż EDC CIVIVI RS71 z ostrzem ze stali Nitro-V i rękojeścią G10
Stylowy i ponadstandardowo duży nóż CIVIVI RS71 G10 jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników szukających pełnowartościowego noża składanego do codziennego noszenia i pracy w terenie. Sercem noża jest ostrze wykonane z nierdzewnej stali Nitro-V, wzbogaconej o azot i wanad w celu osiągnięcia doskonałej twardości, wytrzymałości i odporności na korozję. Ostrze długo utrzymuje swoją ostrość i jest bardzo łatwe w konserwacji. Dzięki ceramicznemu łożysku kulkowemu w osi noża, otwieranie jest błyskawiczne i całkowicie płynne. Bezpieczeństwo podczas pracy zapewnia sprawdzona blokada Liner Lock. Masywna i świetnie wyprofilowana rękojeść wykonana z materiału G10 oferuje wysoką odporność na uderzenia i wilgoć. Nóż jest wyposażony w klips kieszeniowy i dostarczany z nylonowym pokrowcem.
Jakość bez kompromisów w solidnym opakowaniu
Parametry noża
| Długość całkowita: | 236,6 mm |
| Długość ostrza: | 101,6 mm |
| Grubość ostrza: | 3,0 mm |
| Waga: | 130 g |
#PokażWięcej#
|
Potrzebujesz porady przy wyborze? Chętnie pomożemy Ci wybrać odpowiedni nóż! Zadzwoń na naszą infolinię +420 702 049 048 (Pon. - Pt., 7:30 - 16:00)! |
![]() |
Zasady pracy z nożem
|
Ostrzenie i konserwacja stali Nitro-V
Nowoczesna stal nierdzewna Nitro-V doskonale reaguje na ostrzenie na kamieniach diamentowych i wodnych. Jeśli chcesz, aby nóż był zawsze w idealnym stanie i nie jesteś pewien techniki, oferujemy profesjonalne ostrzenie lub możesz zapisać się na nasze kursy ostrzenia. Regularna konserwacja mechanizmu łożysk kulkowych kroplą oleju zapewni długą żywotność noża.

Wskazówka dotycząca czyszczenia:
Nawet jeśli stal Nitro-V jest bardzo odporna na korozję, agresywne substancje (np. z owoców) mogą pozostawić ślady na powierzchni. Jeśli tak się stanie, użyj do czyszczenia pasty z sody oczyszczonej i korka, którym delikatnie oczyścisz powierzchnię.Gwarancja Dellinger
Do noży CIVIVI otrzymujesz od nas 100% gwarancję oryginalności. Każdy egzemplarz jest przez nas dokładnie sprawdzany, aby zapewnić Państwu produkt najwyższej jakości. Na ukryte wady materiału udzielamy dożywotniej gwarancji.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Składane i EDC noże kieszonkowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.204 kg |
| EAN: | 6898263362362 |
| stal - materiał ostrza: | Nitro-V |
| materiał uchwytu: | G10 |
| grubość ostrza (mm): | 3 mm |
| ? klips: | Tak, prawostronny |
| twardość ostrza (HRC): | 59 HRC, 60 HRC, 61 HRC |
| etui na nóż, pochwa: | piórnik nylonowy |
| ? bezpieczeństwo noży: | blokada liniowa |
| produkcja: | Chiny |
| ? mechanika zamykania: | łożysko kulkowe |
| ? otwór na paracord: | Tak |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.


Nigdy nie myj noża w zmywarce do naczyń.