Nóż składany Dellinger Mokuzai Vortex SKD11, stabilizowana topola
Kod: K-H246


Opis szczegółowy produktu
Nóż składany Mokuzai Vortex z rękojeścią ze stabilizowanego topoli
Ostrze noża Dellinger Mokuzai Vortex wykonane jest z wysokiej jakości stali sandwichowej. Jądro tnące ze stali nierdzewnej SKD11 jest umieszczone pomiędzy 2 warstwami wytrzymałej stali nierdzewnej techniką tradycyjną San Mai. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałe właściwości tnące, a jednocześnie wysoką odporność na złamanie. Rękojeść wykonana jest ze stabilizowanego drewna topolowego, które wyróżnia się niepowtarzalnym usłojeniem, i uzupełniona masywnym bolstrem ze stali nierdzewnej dla doskonałego wyważenia. Na końcu rękojeści znajduje się otwór na paracord. Nóż dostarczany jest z futerałem z najwyższej jakości skóry. Dzięki kompaktowym wymiarom zalicza się do idealnych noży EDC do codziennego użytku i aktywności outdoorowych.
Jakość bez kompromisów
Parametry noża:
| Długość całkowita: | 205 mm |
| Długość ostrza: | 90 mm |
| Długość rękojeści: | 115 mm |
| Waga: | 190 g |
#PokażWięcej#
|
Potrzebujesz porady? Chętnie pomożemy w wyborze lub odpowiemy na Państwa pytania dotyczące produktów! Zadzwoń na naszą infolinię pod numer +420 702 049 048, która jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30 - 16:00! |
![]() |
Zasady pielęgnacji noża składanego
|
Ostrzenie i konserwacja
Do stali SKD11 zalecamy stosowanie kamieni diamentowych i wodnych. Jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności, oferujemy profesjonalne ostrzenie w naszym serwisie. Regularnie organizujemy również kursy ostrzenia noży dla publiczności. Prawidłowe ostrzenie jest kluczowe dla zachowania estetyki ostrza warstwowego.

Pielęgnacja ostrzy ze stali nierdzewnej:
Nawet na stali nierdzewnej, gdy jest ona wystawiona na działanie agresywnych substancji, mogą pojawić się niewielkie plamy przypominające korozję. Aby je usunąć , najlepiej nałożyć na korek pastę z sody oczyszczonej i wody. Po oczyszczeniu zalecamy pokrycie ostrza cienką warstwą oleju.
|
Uwaga Każdy nóż jest oryginałem wykonanym z naturalnych materiałów. Faktura stabilizowanej topoli i linia stali San Mai różnią się w zależności od egzemplarza, podkreślając autentyczność instrumentu. Otrzymany przez Ciebie produkt będzie spełniał najwyższe standardy jakości, choć może nieznacznie różnić się od produktu przedstawionego na zdjęciu. |
Dellinger gwarancja
Dostarczamy Dellinger produktów z 100% gwarancją satysfakcji. Gwarantujemy, że otrzymasz uczciwy produkt, który będzie Ci niezawodnie służył. Na wszelkie ukryte wady udzielamy dożywotniej gwarancji. Nasz dział obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących wyboru lub konserwacji Państwa noży.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Składane i EDC noże kieszonkowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.19 kg |
| EAN: | 8595705406445 |
| stal - materiał ostrza: | stal nierdzewna damasceńska |
| materiał uchwytu: | drewno topolowe-narośl |
| długość ostrza (mm): | 90 mm |
| długość całkowita (mm): | 205 mm |
| ? klips: | NIE |
| twardość ostrza (HRC): | 60 HRC, 61 HRC |
| etui na nóż, pochwa: | skóra |
| ? bezpieczeństwo noży: | blokada liniowa |
| produkcja: | Chiny |
| ? mechanika zamykania: | łożysko kulkowe |
| ? otwór na paracord: | Tak |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Dellinger - Synonymum Pro Kvalitu
Vítejte ve světě značky Dellinger, kde každý nůž je vyroben s nekompromisním důrazem na kvalitu a design. Naše produkty Dellinger jsou ideální volbou pro profesionály i nadšence, kteří hledají spolehlivost a styl.
Kuchyňské Nože Dellinger
Prozkoumejte naši širokou nabídku kuchyňských nožů Dellinger, které jsou známé svou ostrostí a dlouhou životností. Od šéfkuchařských nožů po specializované nástroje pro přesné krájení, Dellinger nabízí nože, které uspokojí každého kuchaře.
Outdoorové Nože Dellinger
Pro dobrodruhy a milovníky přírody máme v nabídce outdoorové nože Dellinger, které jsou navrženy pro maximální výkon v jakémkoliv prostředí. Odolné, spolehlivé a připravené na akci, tyto nože jsou nepostradatelným společníkem na každé vaší cestě.


Nigdy nie myj noża w zmywarce do naczyń.