Replika Shirasaya Nagaidesu – stal T-10, Choji Hamon, Nagasa 2,42 Shaku
Kod: ST-108


Opis szczegółowy produktu
Replika Shirasaya Nagaidesu, stal T-10, Nagasa 2,42 Shaku
Ten egzemplarz kolekcjonerski znalazł już swojego właściciela
Ze względu na duży udział pracy ręcznej i zastosowanie rzadkich materiałów, nasze wyjątkowe noże i repliki mieczy są często dostępne tylko w ograniczonej liczbie lub jako pojedyncze oryginały. Ten konkretny egzemplarz został już sprzedany, ale jego historia i szczegóły techniczne pozostawiamy tutaj dla Państwa inspiracji.
Produkcja na zamówienie
Czy ten styl Cię zainteresował? Oferujemy możliwość indywidualnego wykonania. Skontaktuj się z nami, aby omówić materiały i projekt Twojego nowego noża lub miecza.
Produkty dostępne na magazynie
Sprawdź naszą aktualną ofertę ekskluzywnych, kolekcjonerskich noży myśliwskich i replik mistrzowskich, które mamy aktualnie na stanie.
Potrzebujesz porady w wyborze alternatywy? Zadzwoń pod numer +420 601 390 216Kuta replika Shirasaya Nagaidesu stanowi szczytowe połączenie minimalistycznej estetyki i wysokiej funkcjonalności. Ostrze ze stali T-10 o zawartości węgla ok. 1% osiąga po częściowym hartowaniu twardości 58 HRC. Specyfiką tego modelu jest wydłużony czubek O-Kissaki oraz precyzyjne wykonanie Yokote, które płynnie przechodzi przez hamon aż do boshi. Ta w pełni funkcjonalna replika znajdzie zastosowanie jako luksusowa dekoracja, jak i niezawodne narzędzie do aktywnego treningu sztuk walki.

Ostrze wykonane w konstrukcji Shinogi Zukuri z bruzdą bó-hi, która zmniejsza wagę i przy technicznie poprawnym cięciu wydaje charakterystyczny świszczący dźwięk (tachi kaze). Konstrukcja Full Tang zapewnia maksymalną wytrzymałość podczas treningu tameshigiri na tatami lub bambusie. Rękojeść i pochwa (saya) wykonane są z twardego drewna magnoliowego, które chroni ostrze przed czynnikami zewnętrznymi.
|
Potrzebujesz porady? Chętnie pomożemy w wyborze lub parametrach technicznych tej repliki Shirasaya! Zadzwoń do nas pod numer +420 702 049 048 (Pon. - Pt., 7:30 - 16:00)! |
| Materiał ostrza | stal wysokowęglowa T-10 (58 HRC) |
| Długość ostrza (Nagasa) | 73,5 cm (2,42 Shaku) |
| Całkowita długość (bez pochwy) | 104 cm |
| Typ głowni (Kissaki) | O-Kissaki (6,0 cm) z Diamond Yokote |
| Materiał rękojeści i Saya | Twarde drewno magnoliowe |
| Waga | 1350 g |
Produkcja na zamówienie replik
Specjalizujemy się w produkcji replik katan, wakizashi i noży tanto na zamówienie. Jeśli jesteś zainteresowany indywidualnym projektem, chętnie go z Tobą skonsultujemy. Czas realizacji wynosi 60–90 dni.
|
|
Gwarancja Dellinger
Produkty dostarczane przez Dellinger objęte są 100% gwarancją satysfakcji. Gwarantujemy najwyższą jakość i dożywotnią gwarancję na ukryte wady materiałowe. Każda replika jest starannie sprawdzana przez naszych ekspertów przed wysyłką.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Sprzedane kolekcjonerskie katany i miecze |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1.355 kg |
| EAN: | 8595705404649 |
| produkcja: | Chiny |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
