Składany nóż EDC CIVIVI RS71 Nitro-V Black Stonewashed, G10
Kod: CIVIVI-C23025-2


Opis szczegółowy produktu
Wytrzymały nóż EDC RS71 G10 Black z ostrzem ze stali Nitro-V black stonewashed, rękojeść z G10
Niezawodny nóż CIVIVI RS71 G10 Black doskonale spełnia wszystkie wymagania dla noża EDC. Stal nierdzewna Nitro-V, użyta do produkcji ostrza, jest znana ze swojej zdolności do utrzymania ostrości, twardości i odporności na korozję. Oznacza to, że ostrze ze stali nierdzewnej Nitro-V jest wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu w dobrym stanie. Ten nóż posiada ostrze z wykończeniem black stonewashed. Dzięki ceramicznemu łożysku kulkowemu otwieranie noża jest łatwiejsze, a blokada liner lock zapewnia bezpieczne użytkowanie noża bez ryzyka samoczynnego złożenia. Dobrze wyprofilowana rękojeść wykonana jest z G10. Na rękojeści znajduje się prawostronny klips kieszeniowy. Nóż jest dostarczany z nylonowym pokrowcem.
Jakość bez kompromisów
Parametry noża
| Długość całkowita: | 236,6 mm |
| Długość ostrza: | 101,6 mm |
| Grubość ostrza: | 3,0 mm |
| Waga: | 130 g |
#PokażWięcej#
|
Potrzebujesz porady? Chętnie pomożemy w wyborze lub odpowiemy na Państwa pytania dotyczące produktów! Zadzwoń na naszą infolinię +420 702 049 048 (Pon. - Pt., 7:30 - 16:00)! |
![]() |
Zasady pracy z nożem
|
Ostrzenie noża myśliwskiego
Do ostrzenia noża zalecamy użycie kamieni diamentowych i wodnych. Jeśli nie jesteś w 100% pewien swoich umiejętności i zręczności, skontaktuj się z nami. Twoje noże naostrzymy indywidualnie według Twoich życzeń. Regularnie organizujemy również kursy ostrzenia noży.

Czyszczenie noża myśliwskiego:
Cząsteczki przyczepione do powierzchni ostrza z agresywnych substancji mogą zacząć korodować i tworzyć na powierzchni noża plamy. Do usuwania przylegających do powierzchni ostrza cząsteczek agresywnych substancji, które mogą powodować korozję i tworzyć na powierzchni noża plamy wyglądające jak rdza, zwykle używa się na przykład sody oczyszczonej, która po namoczeniu tworzy „papkę” oraz starego korka.Gwarancja Dellinger
Oferujemy dożywotnią gwarancję na wszelkie ukryte wady. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - nasz zespół jest do Twojej pełnej dyspozycji i postara się pomóc w każdej sytuacji.Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Składane i EDC noże kieszonkowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.204 kg |
| EAN: | 6898263362430 |
| stal - materiał ostrza: | Nitro-V |
| materiał uchwytu: | G10 |
| grubość ostrza (mm): | 3 mm |
| ? klips: | Tak, prawostronny |
| twardość ostrza (HRC): | 58 HRC, 59 HRC, 60 HRC |
| etui na nóż, pochwa: | piórnik nylonowy |
| ? bezpieczeństwo noży: | blokada liniowa |
| produkcja: | Chiny |
| ? mechanika zamykania: | łożysko kulkowe |
| ? otwór na paracord: | Tak |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.


Nigdy nie myj noża w zmywarce do naczyń.