Veľký zatvárací EDC nôž CIVIVI RS71 Nitro-V, Black G10
Kód: CIVIVI-C23025-1


Podrobný popis
Výkonný EDC nôž CIVIVI RS71 s čepeľou z ocele Nitro-V a rukoväťou z G10
Štýlový a nadštandardne veľký nôž CIVIVI RS71 G10 je odpoveďou na požiadavky používateľov, ktorí hľadajú plnohodnotný zatvárací nôž pre každodenné nosenie aj prácu v teréne. Srdcom noža je čepeľ z nehrdzavejúcej ocele Nitro-V, ktorá je obohatená o dusík a vanád pre dosiahnutie vynikajúcej tvrdosti, húževnatosti a odolnosti proti korózii. Čepeľ si dlho udržuje svoju ostrosť a veľmi ľahko sa udržuje. Vďaka keramickému guľôčkovému ložisku v čape noža je otváranie bleskové a absolútne plynulé. Bezpečnosť pri práci zaisťuje osvedčená poistka Liner Lock. Masívna a skvele tvarovaná rukoväť z materiálu G10 ponúka vysokú odolnosť proti nárazom aj vlhkosti. Nôž je vybavený vreckovým klipom a dodávaný s nylonovým ochranným puzdrom.
Kvalita bez kompromisov v robustnom balení
Parametre noža
| Celková dĺžka: | 236,6 mm |
| Dĺžka čepele: | 101,6 mm |
| Hrúbka čepele: | 3,0 mm |
| Hmotnosť: | 130 g |
#ShowMore#
|
Potrebujete poradiť s výberom? Radi vám pomôžeme vybrať ten správny nôž! Zavolajte nám na našu zákaznícku linku +420 702 049 048 (Po - Pia, 7:30 - 16:00)! |
![]() |
Pravidlá pre prácu s nožom
|
Brúsenie a údržba ocele Nitro-V
Moderná nehrdzavejúca oceľ Nitro-V skvele reaguje na brúsenie na diamantových a vodných kameňoch. Ak chcete mať nôž vždy v perfektnom stave a nie ste si istí technikou, ponúkame vám profesionálne prebrúsenie alebo sa môžete prihlásiť na naše kurzy brúsenia. Pravidelná údržba mechanizmu guľôčkových ložísk kvapkou oleja zaistí dlhú životnosť noža.

Tip na čistenie:
Aj keď je oceľ Nitro-V vysoko korozivzdorná, agresívne látky (napr. z ovocia) môžu na povrchu zanechať stopy. Ak sa tak stane, použite na čistenie kašičku z jedlej sódy a korkovú zátku, ktorou povrch jemne vyčistíte.Záruka Dellinger
Ku nožom CIVIVI od nás dostávate 100% záruku originality. Každý kus starostlivo kontrolujeme, aby sme vám zaistili špičkový produkt. Na skryté vady materiálu poskytujeme doživotnú záruku.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vreckové zatváracie a EDC nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.204 kg |
| EAN: | 6898263362362 |
| oceľ - materiál čepele: | Nitro-V |
| materiál rukoväte (rúrky): | G10 |
| hrúbka čepele (mm): | 3 mm |
| ? klip: | áno, pravostranný |
| tvrdosť čepele (HRC): | 59 HRC, 60 HRC, 61 HRC |
| púzdro, obal noža: | nylonový peračník |
| ? poistka noža: | liner lock |
| výroba: | Čína |
| ? mechanika zatvárania: | guličkové ložisko |
| ? otvor pre paracord: | áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.


Nôž nikdy neumývajte v umývačke riadu.