Zatvárací EDC nôž CIVIVI RS71 Nitro-V Black Stonewashed, G10
Kód: CIVIVI-C23025-2


Podrobný popis
Odolný EDC nôž RS71 G10 Black s čepeľou z ocele Nitro-V s čiernou kamennou úpravou, rukoväť z G10
Spoľahlivý nôž CIVIVI RS71 G10 Black perfektne spĺňa všetky požiadavky pre EDC nôž. Nerezová oceľ Nitro-V, použitá na čepeľ, je známa svojou schopnosťou udržať ostrie, tvrdosť a odolnosť proti korózii. To znamená, že čepeľ z nehrdzavejúcej ocele Nitro-V je húževnatá a ľahko sa udržuje v dobrom stave. Tento nôž má čepeľ s úpravou čierna kamenná úprava. Vďaka keramickému guľôčkovému ložisku je otváranie noža ľahšie, poistka liner lock zaisťuje bezpečné použitie noža bez samovoľného zatvárania. Dobre tvarovaná rukoväť je vyrobená z G10. Na rukoväti je pravostranný vreckový klip. Nôž je dodávaný s nylonovým puzdrom.
Kvalita bez kompromisov
Parametre noža
| Celková dĺžka: | 236,6 mm |
| Dĺžka čepele: | 101,6 mm |
| Hrúbka čepele: | 3,0 mm |
| Hmotnosť: | 130 g |
#ShowMore#
|
Potrebujete poradiť? Radi vám pomôžeme s výberom alebo zodpovieme vaše otázky k produktom! Zavolajte na našu zákaznícku linku +420 702 049 048 (Po - Pi, 7:30 - 16:00)! |
![]() |
Pravidlá pre prácu s nožom
|
Ostrenie loveckého noža
Pre ostrie noža odporúčame použitie diamantových a vodných brúsnych kameňov. Ak si nie ste 100% istí svojimi schopnosťami a zručnosťou, obráťte sa na nás. Vaše nože Vám nabrúsime individuálne podľa Vášho priania. Pravidelne tiež organizujeme kurzy brúsenia nožov.

Čistenie loveckého noža:
Čiastočky prichytené na povrchu čepele z agresívnych látok môžu začať korodovať a vytvárať na povrchu noža škvrny. Na odstránenie sa bežne používa napríklad jedlá sóda, ktorá po namočení vytvorí „kašičku“ a starý korkový špunt.Dellinger záruka
Prinášame Vám doživotnú záruku na akékoľvek skryté vady. Pokiaľ máte akékoľvek otázky - náš tím je Vám plne k dispozícii a pokúsi sa Vám pomôcť v každej situácii.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vreckové zatváracie a EDC nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.204 kg |
| EAN: | 6898263362430 |
| oceľ - materiál čepele: | Nitro-V |
| materiál rukoväte (rúrky): | G10 |
| hrúbka čepele (mm): | 3 mm |
| ? klip: | áno, pravostranný |
| tvrdosť čepele (HRC): | 58 HRC, 59 HRC, 60 HRC |
| púzdro, obal noža: | nylonový peračník |
| ? poistka noža: | liner lock |
| výroba: | Čína |
| ? mechanika zatvárania: | guličkové ložisko |
| ? otvor pre paracord: | áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.


Nôž nikdy neumývajte v umývačke riadu.