Kuro Take Shira saya katana replika – rétegelt AISI 1075 acél, Choji Hamon
Kód: ST-55B


Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Kuro Take Shira saya katana replika, hajtogatott acél AISI 1075, Choji Hamon
Ez a csiszolt Kuro Take replika a funkcionalitás és a hagyományos esztétika kivételes ötvözetét képviseli. A Shinogi-zukuri típusú penge hajtogatott AISI 1075 acélból készült. Kovácsolás során az acélt 11-szer hajtogatták, így 2048 réteg jött létre, amelyek optimális rugalmasságot és a penge felületén a szemcsézettség egyedi textúráját biztosítják. A gyártási folyamat 14 fázist foglal magában, beleértve a kézi csiszolást is, melynek eredményeképpen egy penge születik valós Choji hamon vonallal és 52 HRC keménységgel.

A penge Chu-kissaki csúcsa egy jól definiált gyémánt alakú Yokote-val rendelkezik, amely zökkenőmentesen illeszkedik a hamonhoz. A Full Tang konstrukció és a sori (görbület) optimalizált a precíz vágásokhoz a tameshigiri tatamin vagy bambuszon történő gyakorlása során. A Shira saya kivitel fekete bambusz mintázatú markolattal és hüvelyével minimalistikus, mégis nagyon lenyűgöző megjelenést kölcsönöz ennek a replikának.
|
Tanácsra van szüksége? Szívesen segítünk a választásban, vagy válaszolunk a kérdéseire ezzel a kard replikával kapcsolatban! Hívja a +420 702 049 048 számot (Hétfőtől - Péntekig, 7:30 - 16:00)! |
| Penge anyaga | AISI 1075 acél (52 HRC, 2048 réteg) |
| Penge hossza (Nagasa) | 71,0 cm (2,34 Shaku) |
| Teljes hossz (saya nélkül) | 101 cm |
| Markolat és Saya anyaga | Keményfa bambusz textúrával, matt fekete lakkal |
| Csúcs és rögzítés | Chu-kissaki (Yokote), Mekugi csap (szétszedhető) |
| Súly hüvely nélkül | 890 g |
Egyedi gyártás kérésre
Katanákat, wakizashi és tanto késeket gyártunk egyedi megrendelésre az ügyfél kérése szerint. A megrendelés teljesítési ideje megbeszélés alapján 60–90 naptári nap.
|
|
Dellinger garancia
A Dellinger termékek 100%-os elégedettségi garanciával érkeznek. Garantáljuk a kiváló katana replikát, amely a legjobb szolgálatot nyújtja Önnek. Élettartam garanciát vállalunk minden rejtett anyaghibára. Minden darabot alaposan ellenőrzünk szállítás előtt.Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Szamuráj kard katana |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 0.22 kg |
| EAN vonalkód: | 8595705411593 |
| acél - penge anyaga: | AISI 1075 Hi-carbon steel |
| pengehossz (mm): | 730 mm |
| teljes hossz (mm): | 1000 mm |
| pengevastagság (mm): | 7,5 mm |
| termelés: | Kína |
| Állami: | új |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.

Kizárólag a szalmacsomók hagyományos vágási technikáinak tanulmányozására szolgál.