Ajutor outdoor pliabil Dellinger Wilderer D2 Steel cu un fierăstrău practic
Cod: K-H293


Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Instrument de pliere cu fierăstrău Dellinger Vânătorul D2 oțel
Dellinger Wilderer este un ajutor ideal pentru activitățile în aer liber din grupul accesoriilor EDC (Purtare Zilnică). Este echipat cu două lame. Lama principală cu o șlefuire precisă asigură o tăietură netedă la pregătirea alimentelor sau la prelucrarea lemnului. A doua lamă este un fierăstrău foarte eficient cu două rânduri de dinți, care este un ajutor de neprețuit la lucrul în pădure sau în grădină. Ambele părți sunt fabricate din oțel de scule D2, care atinge o duritate de până la 58 HRC. Acest oțel se remarcă prin rezistența la uzură și întreținerea ușoară.
Lama principală este montată pe rulmenți cu bile pentru o deschidere lină și este asigurată în siguranță cu blocajul linerlock. Fierăstrăul din oțel D2 în poziție deschisă se menține ferm datorită unui mecanism puternic și poate fi deschis confortabil de vârf. Mânerul din material G10 este completat de o montură masivă cu un inel din titan, ceea ce conferă unealtei un aspect original.
#ShowMore#
Calitate fără compromisuri
Parametrii modelului Dellinger® Wilderer D2 oțel:
| Lungime totală: | 210 mm |
| Lungimea lamei principale: | 90 mm |
| Grosime lamă: | 2,5 mm |
| Greutate: | 190 g |
|
Aveți nevoie de sfaturi? Vă vom ajuta cu plăcere în alegere sau vă vom răspunde la întrebări despre produse! Sunați la linia noastră de asistență pentru clienți +420 702 049 048, disponibilă pentru dumneavoastră Luni - Vineri, 7:30 - 16:00! |
![]() |
Reguli de utilizare a uneltei
|
Întreținere și ascuțire
Pentru a menține o tăietură perfectă, recomandăm utilizarea pietrelor de șlefuit cu diamant și apă. Dacă nu sunteți siguri de abilitățile dumneavoastră, oferim service individual și, de asemenea, cursuri de ascuțire pentru public. Îngrijirea corectă prelungește durata de viață a uneltei dumneavoastră.

Curățare și întreținere:
După utilizarea în condiții dificile, recomandăm curățarea și uscarea uneltei. Pentru îndepărtarea urmelor superficiale minore, se pot folosi produse delicate obișnuite. Îngrijirea regulată va asigura că acest companion în aer liber vă va servi mulți ani.
Garanția Dellinger
Produsele de la marca Dellinger vin cu o garanție de satisfacție de 100%. Garantăm o manoperă excelentă, dovedită de mulți clienți. Fiecare piesă este ambalată într-o cutie cadou și reprezintă o soluție inspirată de cadou pentru ocazii importante din viață. Vă oferim garanție pe viață pentru orice defecte ascunse. Echipa noastră vă stă la dispoziție pentru orice întrebări.
|
Notă Fiecare produs este fabricat din materiale unice. Fiecare bucată de oțel sau mâner are propriul model specific, de aceea exemplarul dumneavoastră poate diferi ușor de fotografia ilustrativă. Calitatea și finisarea detaliată rămân întotdeauna la cel mai înalt nivel. |
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cuțite pliabile și cuțite EDC |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 0.19 kg |
| EAN: | 8595705408029 |
| oțel - materialul lamei: | D2 |
| materialul mânerului: | G10 |
| lungimea lamei (mm): | 90 mm |
| lungime totală (mm): | 210 mm |
| duritatea lamei (HRC): | 58 HRC |
| ? siguranța cuțitului: | blocare linie |
| producție: | China |
| ? mecanica de închidere: | rulment cu bile |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
Dellinger - Synonymum Pro Kvalitu
Vítejte ve světě značky Dellinger, kde každý nůž je vyroben s nekompromisním důrazem na kvalitu a design. Naše produkty Dellinger jsou ideální volbou pro profesionály i nadšence, kteří hledají spolehlivost a styl.
Kuchyňské Nože Dellinger
Prozkoumejte naši širokou nabídku kuchyňských nožů Dellinger, které jsou známé svou ostrostí a dlouhou životností. Od šéfkuchařských nožů po specializované nástroje pro přesné krájení, Dellinger nabízí nože, které uspokojí každého kuchaře.
Outdoorové Nože Dellinger
Pro dobrodruhy a milovníky přírody máme v nabídce outdoorové nože Dellinger, které jsou navrženy pro maximální výkon v jakémkoliv prostředí. Odolné, spolehlivé a připravené na akci, tyto nože jsou nepostradatelným společníkem na každé vaší cestě.


Nu spălați niciodată produsul în mașina de spălat vase.