CPM S90V

CPM S90V (nebo někdy zkráceně označováno jako S90V) je vysoce kvalitní nerezová ocel vyvinutá firmou Crucible Industries. Tato ocel patří mezi skupinu práškových ocelí, což znamená, že je vytvářena procesem práškové metalurgie. Ocel CPM S90V byla navržena s důrazem na vysokou odolnost, dlouhou životnost ostří a odolnost proti korozi. Zde jsou některé klíčové vlastnosti oceli CPM S90V:

  1. Vysoká tvrdost: Ocel CPM S90V dosahuje velmi vysoké tvrdosti po tepelném zpracování, což ji činí odolnou a schopnou udržet si ostří i při intenzivním používání.

  2. Výborná odolnost proti opotřebení: Díky kombinaci vysoké tvrdosti a přítomnosti karbidů, ocel CPM S90V poskytuje vynikající odolnost proti opotřebení, což z ní činí vhodnou pro nože, které mají udržet své ostří co nejdéle.

  3. Dlouhá životnost ostří: Ocel CPM S90V je známá pro svou schopnost udržet si ostří dlouhou dobu, což je vlastnost, kterou ocení ti, kteří vyžadují výkonné nástroje s minimální potřebou častého ostření.

  4. Vysoká odolnost proti korozi: Obsah chromu a vanadu v oceli CPM S90V poskytuje vysokou odolnost proti korozi, což je výhodné pro nože, které budou vystaveny vlhkému nebo agresivnímu prostředí.

  5. Náročné zpracování: Ocel CPM S90V je náročná na zpracování a vyžaduje specifické postupy během výroby a ostření. Je často považována za materiál pro profesionály a nadšence, kteří mají zkušenosti s práci s výkonnými ocelmi.

CPM S90V se často používá ve výrobě vysoce kvalitních nožů, které jsou ceněny pro svou odolnost, dlouhou životnost ostří a vysoký výkon.

 

Nejprodávanější

4 položek celkem
nůž Dellinger Indian carbon edition S90V DLC H279 3
6 999 Kč

zavírací nůž Dellinger Indian carbon edition & oboustranný klip s kuličkou & materiál čepeli - prášková ocel CPM S90V & délka ostří 100 mm & povrchová úprava čepeli DLC &...

Kód: K-H279
nůž Dellinger Indian carbon edition S90V H277 1
6 499 Kč

zavírací nůž Dellinger Indian carbon edition & oboustranný klip s kuličkou & materiál čepeli - prášková ocel CPM S90V & délka ostří 100 mm & povrchová úprava čepeli stonewashed...

Kód: K-H277
nůž Dellinger Indian carbon edition S90V DLC H278 1
6 999 Kč

zavírací nůž Dellinger Indian carbon edition & oboustranný klip s kuličkou & materiál čepeli - prášková ocel CPM S90V & délka ostří 100 mm & povrchová úprava čepeli DLC &...

Kód: K-H278
zavírací nůž DELLINGER Melting Rain CPM S90V Flipper, 100 pcs. limited edition
15 999 Kč

zavírací nůž & DELLINGER Melting Rain CPM S90V Flipper & EDC knife & CPM S90V Powder Steel & 65 HRC

Kód: K-H112
fawf
ZBOŽÍ SKLADEM
odesíláme ihned
Doprava zdarma
DOPRAVA ZDARMA
od 2000 Kč
Prodejny Dellinger
3 KAMENNÉ PRODEJNY
Praha, Hradec Králové
Zákaznická linka
ZÁKAZNICKÁ LINKA
poradíme vám s výběrem